+372

Narva 9C, Mustvee linn

Suvel pakkume teile aerupaate, mootorpaate ning alumiiniumkaatreid. Aerupaadiga võite teha väikese ringsõidu mööda Peipsi järve rannikut. Mootoriga plastikpaadil või alumiiniumkaatril saate pühenduda kaasahaaravale kalastamisele kaugel rannast.

Mootorkaatrit

Kogenud kalameestele pakume klassikalist mootorkaatrit Progress, millega saate nautida vaikust eemal rannikust ning tulla tagasi suurepärase saagiga.

Üks päev — 40 € (2.5 HP).

Üks päev — 50 € (10 HP).

Mootorkaatrit

Soome paate Suomi 420

Pakume teile kergeid ja kindlaid soome paate Suomi 420, mis on täiesti ohutud Peipsi järvel sõitmiseks. See paat sobib suurepäraselt peresõiduks ning kalastamiseks ranniku ääres. Võttes lisaks ka mootori, leiate kergesti sobiva koha kalastamiseks.

Aerupaad — 20 € üks paev. Paad mootoriga — 40 € üks paev.

Soome paate Suomi 420

Mootorkaatrit Buster M

Nõudlikumatele kalameestele saame pakkuda soome alumiinium mootorkaatrit Buster M 30 hobujõuga.

Üks päev — 100 €.

Mootorkaatrit Buster M

Jalgrattalaenutus

Te peaksite leidma tund aega oma päevakavast, et jalutada Mustvees. Põnev jalutuskäik mööda Peipsi rannikut, läbi vanausuliste külade, mööda meie tuntud mitme kilomeetri pikkust küla-tänavat – Sibulateed võtab aega kuni kolm tundi. Parim viis nautida neid retke on laenutada jalgratas. Me pakkume laenutamiseks Minerva CITY M313 ja Minerva CITY M312 jalgrattaid. Rentides ratta, saate meie administraatori käest lisaks meie poolt välja töötatud jalgratta- ning jalutamismarsruute Mustvees ning selle ümbruses.

Marsruutidega on võimalik eelnevalt tutvuda ka meie kodulehel «Ümbruskond ja vaatamisväärsused» all.

Üks päev — 10 €.

Jalgrattalaenutus

Torusaun

Meie hotellis on puuküttega saun. Üks tund — 20 €.

Puuküttega saun

Lisa aksessuaarid

Paadilaenutuse hinna sees on aerud, päästevestid, ankur. Paatide broneerimiseks ning tingimuste täpsustamiseks soovitame võtta meiega ühendust kontakttelefonil.

Külastage meid.